SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL BAĞCILAR - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - AKSARAY - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65
  1. Franchising alan, yeni iş kurma ve müşteri bulma gibi problemler yaşamayacaktır.
  2. Yüksek kazanç sağlayacak yeri makul şartlarda kiralamak için çiğköftemiss‘in deneyimi franching alana yardımcı olacaktır.
  3. Franchising alan, kurulacak şubede mal temin ve ürün çeşidinde sorun yaşamayacaktır. Mevcut, kaliteli ürün yelpazesi zaman kaybeden şubede yerini alacaktır.
  4. Tüm çiğköfte ürünleri, lavaşlar, kısacası satışa konu olan herşey şubeye sevk edilebilecek, franchising alan dışarıdan satın alma ile uğraşmayacaktır.
  5. Bütün satış ve stok düzeninin kurulmasında çiğköftemiss yardımda bulunacaktır. Yeni bir iş kuran kişinin veya kuruluşun süratle bu muntazamlıkta bir düzeni kurmasının olanaksızlığı düşünülürse franchising alanın bu konudaki avantajları büyüktür.
  6. Reklam ve planlama tek merkezden yönetileceği için ekstra istihdama gerek yoktur.
  7. çiğköftemiss yaptığı sürekli denetim ve desteklerle tüm şubelerindeki kalitenin ve hizmetin yüksek seviyede olmasını sağlamaktadır.
  8. Ürün kampanyaları, yeni ürün tanıtımları çiğköftemiss tarafından yönlendirilir.
GD Star Rating
loading...
Neden çiğköftemiss?, 9.6 out of 10 based on 7 ratings