SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - HATAY İSKENDERUN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI - İSTANBUL ÇEKMEKÖY - AKSARAY - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY - İSTANBUL TUZLA - AMASYA - TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Çiğköftenizin nereye aıt oldugunu belırtırmısınız. Kıvamı nasıl? Hangı urunlerı kulanıyorsunuz? Organık mı? Tadabılırmıyız mesela. Numune gonderıyor musunuz? İçinde hangi baharatlar var? En iyi çiğköfte urfa mı çiğköfte adıyaman mı? Neresidir? Çiğköftenin ömrü ne kadardır? Satamadıgımız ürünler ne oluyor? Kaç günde bayatlıyor?

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

Çiğ köftemiz Urfa yöresine göre yapılıyor. Kullandığımız baharatlar ve bulgur, salça gibi malzemeler Türkiye’nin en kaliteli malzemelerinden seçiliyor.

Ürün içeriğimiz : Bulgur, İsot, Pul Biber, Karabiber, Tuz, Kimyon, Köri, Safran, Karanfil, Zencefil, Kişniş, Sumak, Ceviz İçi, Badem, Biber Salçası, Domates Sosu, Bitkisel Yağ.

Çiğköftemizin kıvamı Urfa yöresine göre uygundur, biraz diridir. Adıyaman yöresinde yağlı ve yumuşak olan çiğ köfte kıvamı bizde biraz da sert ve kurudur. El yapımı çiğ köfte kıvamındadır.

Her yörenin lezzeti ve içeriği farklı olduğu için Urfa yöresinin çiğ köftesi Adıyaman yöresinden daha güzeldir diyemeyiz. Ama çiğköftemizin gerçek el yapımı çiğ köfte kıvamında olduğunu söyleyebiliriz.

Çiğ köftelerimiz 7 bariyerli vakumlu ambalajlarda, hijyenik olarak paketlenmektedir. Bunun sonucunda da uzun süre ilk günkü tazeliği koruyan ürünlerimiz şubelerimize sağlıklı bir şekilde sevk edilmektedir. Ürünlerimiz 1 Kg, 2.5 Kg ve 5 Kg lık vakumlu ambalajlarda paketlenmektedir. Vakumu açıldıktan sonra ürünün tüketilmesi gerektiği düşünülürse, benzer firmalardaki yüksek vakum miktarlarına karşın 1 kg lık vakum yapabilme özelliği çiğköftemiss’i diğerlerinden ayırıcı özelliktir. Ürünlerimizin şubelerimiz için önerilen son kullanma tarihi 7 gündür.

GD Star Rating
loading...
Çiğköfteniz nereye ait? Elazığ mı, Adıyaman mı, Malatya mı Urfa mı?, 7.7 out of 10 based on 63 ratings