SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Hakkımızda

Biz kimiz?

çiğköftemiss şubelerinizde insanımızın hasret kaldığı kendi lezzetlerimizi, kaliteli hizmet ve servis ile sunuyoruz. Çiğ köfte sektöründeki kazandığımız tecrübe ve deneyimimizin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içinde ilerlemekteyiz. çiğköftemiss olarak öncelikli amacımız başarılarımızı sürekli kılarak, bu başarılarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve en lezzetli tatları sunmak.

çiğköftemiss markamız ile, unutulmaya yüz tutmuş, sadece yöresel olarak hafızalarda yer edinmiş olan bu vazgeçilmez lezzetimizi zirveye taşımak önceliklerimiz arasında daima ilk sırada. çiğköftemiss yenilikçi ve kurumsal bir yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşma azmiyle yoluna devam etmekte.

Kalite anlayışımız, tam hijyenik üretim ve satış ortamları, güleryüzlü servis , nezih şubeler ve hepsinin sonucu olarak memnun ayrılan misafirlerimiz. Kaliteye özlem duyan herkese ulaşabilmek için günden güne büyüyoruz.


 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için değer yaratmak, beklentilerine kalite, optimum fiyat ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın yanında olmak görevimizdir.


 

VİZYONUMUZ

Sektöründe bir ilki gerçekleştirdiği gibi devamında da ulusal bir marka olmak.


 

İLKELERİMİZ

Tüm ilişkilerimizde adaletli davranmak, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka ilkemizdir.

  • Müşteri odaklı çalışırız.
  • Müşteri beklentilerini eksiksiz algılar, bu beklentileri çalışmalarımızda esas alırız.
  • Profesyonel çözümler üretiriz.
  • Gelişime açık, modern bir anlayış benimseriz.


BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

Çiğ köftelerimiz günlük olarak üretilip şubelerimize günlük olarak sevk ediliyor.
Ürünlerimiz 7 kat bariyerli vakumlu ambalajlarda paketleniyor ve şubelerimize gönderiliyor.
çiğköftemiss Tüm Türkiye genelinde şubeler açıyor, büyümeye devam ediyor.
Üretimlerimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine sahip tesislerde el değmeden yapılıyor. 
çiğköftemiss Tüm Türkiye’ye bayilikler vermeye devam ediyor.
çiğköftemiss “Türkiye’de İlk Defa” bayilerine ve son kullanıcılara yönelik www.adresecigkofte.com sanal mağazasıyla hizmet veriyor. Adrese ÇiğKöfte’de dileyen kredi kartı ile dileyen Havale ile ödeme yapabiliyor.
Üretimlerimiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Onaylı. Üretim alanlarımız sürekli denetleniyor.
çiğköftemiss girişimciler için uzun uzadıya prosedürler istemiyor. Şube kurulumu için herşeyi kolaylaştırıyor. İlk adım Bayilik Başvuru Formu doldurmak. Sonrasında satış ekibimiz hemen iletişime geçiyor.
Çiğ köftelerimizde kullandığımız baharat, bulgur ve salça Türkiye’nin en kaliteli markaları arasından seçiliyor.
Bayilik Başvuru Formu’nu dolduran girişimcilerle hemen iletişime geçiliyor ve şube kurulumu ile ilgili detaylar bildiriliyor.
çiğköftemiss Facebook’ta. çiğköftemiss artık www.facebook.com/cigkoftemiss adresinde Facebook kullanıcılarıyla paylaşımda bulunuyor.
çiğköftemiss girişimcilerin karlılığını arttırmak için şubelerde başka ürünlerin de satışına izin veriyor.