SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Çiğ köfte bayiniz olursam çiğ köfte dükkanıma kokoreç, hamburger, döner tavuk, et döner, mantı, çorba, mısır, patso, patates, çay, kahve nescafe gıbı urunler koymak ıstıyorum.  Çiğköftenizin tadını tüm Ankara’ya tattırmak ıstıyorum. Bayragınızı tüm Ankara da en üstlere taşımak istiyorum. Çiğköfte sektöründe bır numara olmak ıstıyorum, tabı sızın desteklerınızle. Katkılarınızla bırlıkte çiğköftemiss markasını en ıyı yerlere getirmek istiyorum.

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

çiğköftemiss şubelerinde yan ürünlere izin veriyoruz. Ama yan ürünlerin ana ürün olan çiğ köftenin satışını engellemeyecek şekilde olması şartıyla. Yan ürünlerde kebap, kokoreç, döner ve benzeri et ürünlerine onay vermiyoruz. Yani bir çiğköftemiss şubesi et ve et ürünleri satamaz. Bunun dışında bardakta mısır, dondurma, sabahları kahvaltı, sıcak/soğuk içecekler, çubukta patates, turşu gibi yan ürünler şubelerimizde satılabilir.

çiğköftemiss şubelerinde satılacak yan ürünleri sözleşmemizle de yazılı hale getiriyoruz. Bilgimiz dahilinde olan ve ana ürün olan çiğ köftenin satışlarını engellemeyecek olan ürünlerin satışına müsaade ediyoruz.

GD Star Rating
loading...
Çiğköftemiss bayisi olursam çiğ köftenin yanında başka ürünler koyabilir miyim?, 6.8 out of 10 based on 4 ratings
Daha fazla SIK SORULAN SORULAR
Çiğköfte servis yapmak zorundamıyım? Çiğ köfte alo paket olmasa olurmu?

çiğ köfte alo paket çiğköfte servisi yapmasak olurmu? mecburmuyuz? Yanı sızden bayılık alsak alo servis yapmasak olurmu? Çunku bunun ıcın...

Kapat