SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

çiğ köfte alo paket çiğköfte servisi yapmasak olurmu? mecburmuyuz? Yanı sızden bayılık alsak alo servis yapmasak olurmu? Çunku bunun ıcın bır eleman motor vs daha gereklı. Bılgı verırsenız sevınırım.

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

çiğköftemiss şubeleri paket servis yapmak zorunda değiller. Ama paket servis yapılmasında fayda olduğunu düşünüyoruz. çiğ köfte paket servis ile satışlar yükselebiliyor.

Paket servis ile şubelere gelme sıkıntısı yaşayan müşterilere ulaşabiliyorsunuz. Çiğ köfte paket servis yapan şubelerimiz, çiğ köfte paket servis yapmayan çiğ köftecilere göre bir adım önde oluyor. Kaliteli ürünü, hizmeti müşterinin ayağına götüren şubelerimizin cirolarında yükselme oluyor.

Çiğ köfte paket servis yapılacak şube konumu da çok önemli. Her şubenin alo paket koyması da mümkün olmuyor. Şubenin bulunduğu mevkide yeme/içme kültürü, paket servis kültürü yerleşik ise alo paket ile yapılan satışlar, dükkan içerisinde yapılan satışlardan daha fazla olabiliyor.

Sonuç olarak tavsiyelerimiz çiğ köfte paket servis yapılması yönünde ama bir zorunluluğumuz yok.

GD Star Rating
loading...
Çiğköfte servis yapmak zorundamıyım? Çiğ köfte alo paket olmasa olurmu?, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Daha fazla SIK SORULAN SORULAR
Çiğ köfte yapımı nerede oluyor? Çiğ köfte yapımı merkezinizde mi oluyor yoksa her şube kendi çiğ köftesini kendisi mi yapıyor?

Çiğ köfte yapımı nerede oluyor? Çiğ köfte şubelerde mi yapılıyor yoksa merkezinizde mi? Her şube kendi çiğ köftesini kendisi yapıyorsa...

Kapat