SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - HATAY İSKENDERUN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI - İSTANBUL ÇEKMEKÖY - AKSARAY - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY - İSTANBUL TUZLA - AMASYA - TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Ben böyle bir iş duşunuyorum da, arkadaslarım çiğköfte etsiz olurmu çiğ köfte etsiz yenirmi dıyorlar.  Acaba çiğköfte etlimi yoksa etsizmi daha çok tercih edılıyor? Müsteri için çiğköfte etli yada çiğ köfte etsiz farkediyormu? Sizce hangisi daha iyi?

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

Etli çiğ köftenin satışına 2008 yılından beri izin verilmiyor. Bunun yerinde tüm çiğ köftecilerde etsiz çiğ köfte satışı yapılıyor. Etli çiğ köftede bakteri üremesi çok kısa sürede olduğundan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın verdiği izinler etsiz çiğ köfte üzerine.

Müşterilerimizden etli çiğ köfte olsun talebi gelmiyor. Aksine tüm müşterilerimiz çiğ köftenin etsiz olmasından memnunlar. Etsiz çiğ köfte etli çiğ köfteye tercih ediliyor. Sağlıklı olması, hijyenik koşullarda üretilmesi, insan sağlığını tehdit edecek hiç bir malzeme ve koruyucu kullanılmaması çiğ köftemizin tercih edilmeme nedenlerinden.

Şu an etli çiğ köfte satışının yasal olarak mümkün olmadığını, görmüş olduğunuz çiğ köftecilerdeki ürünün etsiz çiğ köfte olduğunu söyleyebiliriz.

GD Star Rating
a WordPress rating system
Çiğköfte etlimi daha çok tercih ediliyor yoksa etsizmi?, 10.0 out of 10 based on 1 rating