SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Çiğ köfte bayiniz olursam dükkanım ne kadar olmak zorunda? Antalya da çiğköfte dükkanı ıcın cok buyuk dukkan bulamadım. Belırlı bır buyukluk soz konusumu? İceride kac masa koymak zorundayım, kac personel calıstırma zorunlulugu var?

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

Çiğ köfte dükkanları için gıda sektöründeki diğer işletmelerin aksine çok masa ve sandalyeye gerek yoktur. Ortalama bir dükkanda 3-4 masa 10-12 sandalye yeterli olacaktır. Buna bağlı olarak da dükkan büyüklüğü 15-20 metrekare yeterli olacaktır.

Çiğ köfte hızlı tüketilen bir yiyecek olduğunundan, servisi hızlı yapılabildiğinden, herhangi bir pişirme ve hazırlık aşaması geçirmediğinde çok kısa sürede masaya servis işlemi gerçekleştirilmektedir. Dükkan içerisinde müşteri sirkülasyonu da çok çabuk sağlandığından aşırı masa/sandalye ile dükkanı doldurmamak gerekir. (Aşırı dükkan büyüklüğü aşırı maliyet gerektirir, bunu istemiyoruz)

Bunun dışında merkezi yerlerde çok daha küçük dükkanlara bayilik verilebilir. Masa/sandalyenin sayısından çok dükkanın konumu daha önemlidir. Böyle yerlerde elden dürüm, paket alan müşteri yoğunluğu masalara oturan müşteriden daha fazladır.

Dükkanlarımızda 2 personelin çalışması yeterlidir. Ama bunun dışında çiğköfte satışının çok yoğun olduğu şubelerimizde 5 personel de çalışabilmektedir. Tamamen iş yoğunluğun, şubenin konumuna, büyüklüğüne, çalışma saatlerine bağlı olarak çalışan sayısı değişiklik gösterebilir.

GD Star Rating
loading...
Çiğköfte dükkanı kaç metrekare olmak zorunda?, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Daha fazla SIK SORULAN SORULAR
Çiğköfte servis yapmak zorundamıyım? Çiğ köfte alo paket olmasa olurmu?

çiğ köfte alo paket çiğköfte servisi yapmasak olurmu? mecburmuyuz? Yanı sızden bayılık alsak alo servis yapmasak olurmu? Çunku bunun ıcın...

Kapat