SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Çiğköfte bayiniz olursam çiğköfteyi dilediğim fiyattan satabilirmiyim? Yani çiğköfteyi sizin ıstedıgınız fiyattan satmak zorunda mıyım? Çiğ köfte kar marjını sizmi belirliyorusnuz? Ben çiğköfteyi dilediğim fiyata satmak istersem ızın verir misiniz?

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

çiğköftemiss şubesi olduğunuzda Türkiye genelinde uyguladığımız standartlarda çiğ köfte satışını gerçekleştirirsiniz. Belirlenmiş standartlarda ambalaj, baskılı ürün ve görseller kullanarak satış yapabilirsiniz. Bunu yaparken de belirlenmiş standart fiyatlarda, standart ürün gramajlarında satış yaparsınız.

Çiğ köftelerimizin dükkanlarımızdan son tüketiciye satış fiyatları her ilde farklılık gösterdiğini söylemekte fayda var. Çiğ köfte satış fiyatlarını belirlerken mevcut ildeki rekabet şartları, piyasa şartları ve insanların yeme/içme kültürleri göz önünde bulundurularak belirlediğimizi söylemeliyiz. Ama o ilde bulunan tüm çiğköftemiss şubeleri ürünleri aynı fiyatta satmalıdır.

Yani siz Bursa’da çiğköftemiss şubesi açmak istiyorsanız Bursa’da yer alan diğer şubelerimizin satış fiyatlarından satmalısınız. çiğköftemiss’in hiç bir şubesinin bulunmadığı örneğin Hakkari’de çiğköftemiss şubesi açmak istiyorsanız karşılıklı olarak fiyat belirlenmesi yapılıyor, çiğ köftenin satış fiyatı tespit ediliyor ve o fiyattan satılıyor. Sizden sonra Hakkari’de satış yapacak tüm çiğköftemiss şubeleri de aynı fiyattan satışlarını gerçekleştiriyor.

Paketlerimizin gramajları tüm şubelerimizde aynıdır ama satış fiyatlarında ve kampanyalarda yöresel farklılıklar görülebilir.

GD Star Rating
a WordPress rating system
Çiğköfte bayiniz olursam istediğim fiyattan satabilir miyim?, 1.0 out of 10 based on 1 rating