SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Bursa ya ben çiğköfte bayiliğinizi alırsam daha sonra yakınıma başka bır bayılık verırmısınız? Yani benim çiğköfte satışımı etkileyen bir yere bayilik verirseniz ben ne yaparım? Bana bunun garantısını verır mısınız?

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

Bayilik aldığınızda çok yakınınıza başka bir bayilik vermiyoruz. Bununla ilgili mesafe veremiyoruz.

Bazı bölgelerde (ilçelerde) o ilçenin nüfusu ikinci bir çiğköftemiss şubesini kaldırmayacak durumda olabiliyor. Yani nüfüsu ve yerleşim alanı değerlendirildiğinde o ilçede ikinci bir çiğköftemiss şubesi olmasının gereksiz olduğu, iki şubenin birbirlerinin işlerini engelleyeceği düşünülürse o ilçede yakınlık mesafesi çok olabiliyor. Örneğin 5 km yakınına başkı şube verilemez diyoruz.

Bunun dışında tersi de mümkün olabiliyor. Çok yoğun bir nüfusa sahip ilçelerde, gökdelenlerin yüksek katlı iş merkezlerinin olduğu bölgede tek bir çiğköftemiss şubesi tüm yoğunluğa yetişemeyebiliyor. Böyle yerlerde mesafe daha kısa tutuluyor. Diğer şubenin işlerini engellemeyecek noktalara ikinci bir şube verilebiliyor.

Kısacası tamamen bulunduğunuz yerin yoğunluğu ve yerleşim alanı büyüklüğüne bağlı olarak değişen bir mesafe sistemimiz var.

GD Star Rating
loading...
Çiğköfte bayiliğinizi alırsam daha sonra yakınıma başka bir bayilik verir misiniz?, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Daha fazla SIK SORULAN SORULAR
Çiğköfte servis yapmak zorundamıyım? Çiğ köfte alo paket olmasa olurmu?

çiğ köfte alo paket çiğköfte servisi yapmasak olurmu? mecburmuyuz? Yanı sızden bayılık alsak alo servis yapmasak olurmu? Çunku bunun ıcın...

Kapat