SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : ERZURUM PALANDÖKEN - HATAY İSKENDERUN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI - İSTANBUL ÇEKMEKÖY - AKSARAY - ANTALYA MURATPAŞA - İSTANBUL ÜMRANİYE - ESKİŞEHİR ÇİFTELER - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY - İZMİR MENEMEN - İSTANBUL TUZLA - AMASYA - KIRIKKALE - EDİRNE NİŞANCIPAŞA - TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Sizinle çalışsak sizin bayiniz olsak, daha sonra bize çiğ köfte üretim izni verir misiniz? Biz de sizin adınıza üretim yapsak, sizin ulaşamadığınız bayilerinize çiğ köfte üretim, çiğ köfte dağıtım ağını kursak. Buna müsaadeniz var mı?

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP :

çiğköftemiss üretimlerini İstanbul’da merkezinde yapmaktadır. Yani şubelerin ayrıca bir üretim yapmaları söz konusu değildir. Tüm Türkiye’ye tek merkezden gönderilen çiğ köfteler için şubelerin ayrıca bir üretim izni almasına da gerek yoktur.

çiğköftemiss’in Türkiye genelinde ulaşamadığı nokta yok gibidir. Kargonun ulaşabildiği her noktaya çiğköftemiss şubesi açılabilir.

GD Star Rating
a WordPress rating system
Çiğ köfte üretim izni verecek misiniz, çiğköfte üretebilecek miyiz?, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Daha fazla SIK SORULAN SORULAR
Çiğköfte yi sizden alsam kendı adıma satabilir miyim?

Çiğ köfteyı sizden alsam mesela izmir de toptan dilediğim yere kendi adımla satabilir miyim? Çiğ köfte satış, pazarlama, kar hepsı...

Kapat