SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Çiğ köfte bayiniz olursak ürünler bıze nasıl ulaşacak? Dağıtım ağınız nasıl? Hangi günler servisiniz var? Kota nedir? Kaç kilo almak zorundayız? Çiğ köfte sipariş limiti varmı, belirli kilo almak zorunda mıyız ay içinde de? Çiğ köfte sözleşmenizde bunlar yazıyor mu?

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

Türkiye genelinde neredeyse tüm şubelerimize ürünlerimiz kargo ile gönderilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla, özel olarak vakumlanmış 7 bariyerli vakum ambalajlarıyla paketlenmiş ürünlerimiz sevk edilmektedir.
Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargo ile gönderimi yapabiliyoruz.  http://www.adresecigkofte.comüzerinden 7 gün 24 saat verebileceğiniz siparişler yukarıda belirtilen günlerde kargoya verilebilmektedir.

(Kargolar Pazar günü çalışmadıkları için sevkiyat yapılamıyor. Ayrıca Cumartesi günü bazı kargo şubeleri yarım gün çalıştığı için dağıtım yapılamıyor. Bu yüzden Cuma günü gönderim yapılamıyor)

Tüm Türkiye’ye (kargonun çalışabildiği en ücra köşeler dahil) ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Bunun dışında kargonun ulaşamadığı bölgelere de otobüs ile gönderim gerçekleştiriyoruz.

Bayilerimize uyguladığımız aylık kotamız 100 kg dır. 100 kg lık ürün alımı bir şubenin satabileceği minimum miktar olup daha düşük satış yapacak olan şube normal şartlarda ticari gelir elde edemeyen şube olacaktır.

Şubelerimiz satışları doğrultusunda siparişlerini saat 14:00 e kadar verirlerse aynı gün kargoya iletebiliyoruz.

Bayilerimizle karşılıklı olarak imzaladığımız sözleşmemizde, sipariş ve sevkiyat durumları, ürün fiyatlandırmaları ve diğer detaylar ayrıntılı şekilde yazılmıştır.

GD Star Rating
loading...