SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

İlk defa girilen sektör olması için girişimci hayli tedirgin olmaktadır.  “Ben bu işi yapabilir miyim, becerebilir miyim?” sorusu sıkça rastlanan sorudur. çiğköftemiss verdiği eğitimlerle çiğ köftenin nasıl satılacağını uygulamalı olarak anlatmaktadır.
Şube için gerekli fikir alış-verişi tamamlandıktan ve karar verilen tadilat yapıldıktan sonra çiğköftemiss‘e gönderilen en az bir personele eğitim verilmektedir.

Personel, tezgah kurulumu, ürünlerin sunumu, temizlik ve hijyen konularında eğitime alınır. Kabaca tabirle personele “Çiğ Köfte İşi Öğretilir“.

Ürün sunumu çiğköftemiss’in en önem verdiği konulardandır. Personel elindeki kaliteli malzemeyi, lezzetli ürünleri müşteriye,  kaliteli sunumlarla, hijyenik koşullarda satabilmelidir.  Tüm bu eğitimler müşterinin daha iyi hizmeti alabilmesi içindir.

GD Star Rating
a WordPress rating system
"Çiğ Köfte Nasıl Satılır?" Öğretiyoruz, Eğitimlerini Veriyoruz, 6.8 out of 10 based on 13 ratings
Daha fazla BAYİLİK
Satış İçin Gerekli Tüm Malzemeler Temin Ediliyor

Şubelerimiz faaliyete geçtikten sonra gerekli  tüm malzemeler merkezimizden karşılanabilecektir. Böylelikle girişimci onlarca kalem ürünün tek tek tedarikiyle uğraşmayacaktır. çiğköftemiss tüm...

Kapat