SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Çiğköfte dükkanı açmak istiyorum. Yapabilir miyim bilmiyorum? Çiğ köfte dükkanı işletmek zor mudur? Çiğ köfte satışı yapabileceğim bir iş midir?

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

Çiğ köfte işi gıda sektöründeki diğer işlere nazaran en kolay iştir denilebilir. Şubede çalışan personelin işi hazır gelen çiğ köfteyi paketlere koymak veya dürüm şeklinde satmaktır. 1-2 günlük eğitimle paketlerin nasıl hazırlanacağı, dürümün nasıl yapılacağı, nasıl sarılacağı öğrenilebilir. Bunun yanında çiğ köftenin yanında verilecek olan yeşilliklerin de nasıl temizleneceği ve sunulacağı öğrenilmelidir.

Gıda sektöründeki her iş gibi çiğ köfte işinin de en önemli konusu müşteri ile ilişkilerdir. Güleryüzlü, müşteri ile alakadar olan, sunumunu müşteriye en iyi şekilde sunan personel iş yerinizin iyi derecede kazanmasında etkili olacaktır.

GD Star Rating
loading...
Çiğ köfte dükkan açmak istiyorum. Ama yapabilir miyim bilmiyorum. Bu iş zor mudur? Kolay öğrenebilir miyim?, 7.8 out of 10 based on 20 ratings