SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Çiğ köfte bayiniz olsam kampanya ve desteklerınız nelerdır? Neden sızı tercıh etmelıyım? Bana ne gibi imkanlar sunacaksınız? Açılışımda ne gıbı desteklerınız olacak? acılısta cıgkofte ne kadar vereceksınız? Benım cok cevrem var acılısta 600 kılo ıstesem gonderebılır mısınız? Tüm ilçeye dağıtmak istiyorum. Çiğköfteden başka ne gıbı desteklerınız olucak? Kampanyaları siz mi belirleyeceksiniz yoksa ben ısteyıp siz mi uygulayacaksınız?

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

Şu an çiğköftemiss olarak zaten kampanyalı bir bayilik sistemimiz mevcut. Bayi Kurulum Paketleri‘miz ile dükkan kurulumlarını gerçekleştirip 200 kg a varan hediye çiğ köfteler veriyoruz. Bayi adaylarından marka bedeli, isim hakkı, katılım payı gibi ücretler almadan bayilik veriyoruz.

Bunun dışında Türkiye’de ilk defa hizmete sunduğumuz bir çok kolaylığımız var. Bunlar da çiğköftemiss’i tercih etmeniz için yeterli olacaktır. Türkiye’de ilk defa sanal mağaza sistemiyle bayilerin tüm ihtiyaçlarını internet üzerinden Kredi Kartı veya Havale/EFT ile yapmasını sağladık. Kredi kartı ile 9 aya varan taksitlerle bayi adayının dükkan kurulumu için gerekli olan finansmanı kolayca temin edebilmesini sağladık. Adrese ÇiğKöfte sanalmağazamızı inceleyebiliriniz. (www.adresecigkofte.com)

Türkiye’de ilk defa 7 bariyerli vakum poşetleriyle ürünlerimizi paketliyoruz. Vakum poşetlerimiz sayesinde çiğ köfteler uzun süre ilk günkü tazeliği koruyor.

Ürünlerimiz Türkiye’nin büyük bir bölümüne anlaşmalı kargo firmalarımızla kapıya teslim olarak gönderiliyor. Siz otogarlarda dolaşmak zorunda kalmıyorsunuz. Şubenin kapısına kadar gelen çiğ köfteyi ambalajından çıkartıp tezgaha koyuyorsunuz, satışınızı yapıyorsunuz. Kargonuzun takibini online olarak takip edebiliyor, ürünlerinizi nerede olduğunu görebiliyorsunuz.

Bunun dışında şubelerimize Bayi Kurulum Paketleri ile çiğ köfte desteklerimiz oluyor. Açılışta ve sonrasında gönderilen bu çiğ köfteleri dağıtan şubelerimiz reklamlarını yapıyor, lezzetlerini tattırıyor.

Şubelerimiz satışlarına olumlu yönde etki eden bu dağıtım işlemini mutlaka yapmalıdır, güzel bir açılış organizasyonuyla açılışını duyurmalıdır.

Bunun dışında şubede uygulanacak kampanyaları o ilde bulunan diğer şubelerimizle paralel olarak gerçekleştiriyoruz. Yani o ildeki diğer şubelerimizde bulunan kampanyalar şubenizde de uygulanabilir. Her ilde farklı satış stratejileriyle farklı kampanyalar düzenlenebiliyor. Karşılıklı görüşmeyle, kampanya ihtiyacı doğrultusunda yönlendirmelerimiz oluyor.

GD Star Rating
loading...
Çiğ köfte bayiniz olsam kampanya yapabiliyor muyuz?, 10.0 out of 10 based on 1 rating