SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Tüm Türkiye'ye Bayilik

Kurulum Paketlerimiz ile çiğ köfte dükkanı açmak  çok kolay. Üstelik 750 kg a varan ÇİĞ KÖFTE HEDİYE!

Bayi Kurulum Paketleri

Her bütçeye uygun Bayi Kurulum Paketleri’mizden birini seçin, bedava çiğ köfte kampanyamızdan yararlanın.

Çiğ köfte dükkanı açmak artık çok kolay. Çiğköftemiss Bayi Kurulum Paketleri ile çiğ köfte dükkanınızı kurabilir, çiğ köfte satışı yapıp kazanabilirsiniz.  Çiğ köfte bayiliği almak için Bayilik Başvuru Formu‘nu doldurabilirsiniz.

  • Bayi Kurulum Paketleri fiyatlarına KDV Dahil değildir.
  • Hediye çiğ köfteler franchising sözleşmesi ile sözleşme şartları dahilinde verilmektedir.
  • Bayi Kurulum Paketleri içerisindeki ürünlerin gönderimi bayi adayına aittir.
  • Talep edildiği takdirde açılışa özel personel desteği ve iş eğitimi sağlanmaktadır

Süper Paket

300 Kg Çiğ Köfte Hediye
4900 TL+KDV
  • bayikurulum-superpaket
Başvuru Yap

Büyük Paket

500 Kg Çiğ Köfte Hediye
5900 TL+KDV
  • bayikurulum-buyukpaket
Başvuru Yap

Mega Paket

750 Kg Çiğ Köfte Hediye
6900 TL+KDV
  • bayikurulum-buyukpaket
Başvuru Yap

Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Çiğ Köfte Bayiliği alırken çiğköftemiss’in hazırlamış olduğu çiğ köfte bayilik paketlerinden yararlanabilirsiniz. Çiğ köfte bayilik paketleri bir dükkan için gerekli olan tüm demirbaş malzemeleri içermektedir.

15 metrekare ve üzeri dükkanlar için uygun olan bu bayilik paketleri ile ortalama 4-5 gün içerisinde bir dükkan için gerekli olan tüm çiğ köfte tezgahları, masalar, sandalyeler, görsel panolar ve tabela bayi adayına teslim edilmektedir.

Çiğ köfte bayilik alırken ilk aşama yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir noktada uygun bir dükkan bulmak. Bu aşamada çiğköftemiss bayi adayının bulduğu alternatif noktalar tarafımızdan değerlendirilip en uygun olanı seçmesinde yardımcı olunur.

Uygun bir çiğ köfte dükkanı bulunduktan sonraki aşama çiğ köfte bayilik paketlerinden birinin tercih edilmesi. Avantajlı paketlerden birini tercih etmeniz çiğ köfte bayiliği kurulumu için ayırdığınız bütçenize de bağlı olarak değişecektir. Bayi Kurulum Paketleri ile verilen hediye çiğ köfte miktarlarına bakarak da paket tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Çiğ Köfte dükkanı açmak için ne kadar gerekir?

Sık sorulan sorulardan biri de budur. “Çiğ köfte dükkanı açmak için ne kadar para lazım?“. Bu noktada çiğ köfte bayi kurulum paketlerinin dışında, çiğ köfte dükkanına yapılacak tadilat için gerekli bir bütçenizin olması gerekiyor. Bulmuş olduğunuz uygun dükkan için gıda satışına uygun boya, fayans, kartonpiyer, iç dizayn gibi işlemler için tarafımızla görüşüp örnek şubelerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken konu çiğ köfte dükkanı açmak için yapılacak tadilat ne kadar güzel olursa devamında çiğ köfte satışlarının da yüksek olacağıdır. Yani kısaca ne kadar güzel bir dükkan yapılırsa o kadar çok çiğ köfte satışı olacaktır.

Neden Çiğ Köfte Bayilik?

Son yıllarda çiğ köfte düşük maliyetli işler arasında yer alıyor. Gıda sektörü içerisinde yatırımı düşük, getirisi yüksek olması nedeniyle tercih ediliyor.  Nakit para döngüsü, günlük satışlar ve yüksek kar marjı da sektörün canlı kalmasını sağlıyor.

Bu kadar düşük yatırımlarla, lezzetli ve kaliteli ürünleri tezgahına koyan girişimciler hemen kazanmaya başlıyorlar.

Kaliteli Hammade

Çiğ köftelerimizde kullandığımız baharat, bulgur ve salça Türkiye’nin en kaliteli markaları arasından seçiliyor.

Kolay Şube Kurulumu

çiğköftemiss girişimciler için uzun uzadıya prosedürler istemiyor. Bayi Kurulum Paketleri’yle birkaç gün içinde şube satışa hazır hale getiriliyor.

Neden çiğköftemiss?

çiğköftemiss girişimcilere destek olmak, kolay sipariş ve sevkiyat sağlamak amacıyla hizmet veriyor.

Bayi Kurulum Paketleri ile en kısa sürede dükkan kurulumları yapılıp satışa hazır hale getiriliyor.

}

Günlük Üretim

Çiğ köftelerimiz günlük olarak üretilip şubelerimize günlük olarak sevk ediliyor.  Bu şekilde şubelerimize çiğ köfte her zaman taptaze olarak gönderiliyor.

P

7 Kat Bariyer

Ürünlerimiz 7 kat bariyerli vakumlu ambalajlarda paketleniyor ve şubelerimize gönderiliyor..

N

El Değmeden Üretim

Üretimlerimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine sahip tesislerde el değmeden yapılıyor.

R

Bakanlık Onaylı

Üretimlerimiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Onaylı. Üretim alanlarımız sürekli denetleniyor.

Çiğ köfte dükkanı kaç metre kare olmalı?

Çiğ köfte dükkanı açarken dikkat edilecek en önemli konulardan biri dükkan seçimidir. Çiğ köfte satışı için gerekli demirbaş malzemelerinin temini yapmadan önce çiğ köfte dükkanı için uygun bir dükkan yeri belirleme ve dükkanın ideal büyüklükte olması gerekmektedir.... daha fazla bilgi edinin