SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : İSTANBUL MALTEPE - ISPARTA - BURSA OSMANGAZİ - İSTANBUL ÜMRANİYE - ANTALYA ALANYA - KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER. TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Çiğköfte bayilik şartları nedir? bayilik şartlarınızı nereden öğrenebiliriz? Çiğköfte bayilik şartlarınızda zorunluluk var mı? Yaptırımlarınız neler?

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

Diğer franchising sistemlerinde olduğu gibi çiğköftemiss’de de ortak adımlarla hareket etme esastır. Bayilik şartlarımızı kısaca özetlersek her şube ortak adımlar atar, satış politikaları, kampanyaları beraber belirlenir, aynı kutular ve ambalajlar kullanır, müşteri her şubeden aynı hizmeti alır. Bunu sağlamak için bazı standartlar var.

Tüm şubelerimiz çiğköftemiss’in belirlemiş olduğu dükkan yapısına sahiptir, dükkan içerisinde ve dışarısında çiğköftemiss’in görsellerini kullanmalıdır. çiğköftemiss’in belirlemiş olduğu ambalajları kullanmalıdır.

Her şube çiğköftemiss’in satandartlarına uyacağını, zincirin her halkası gibi aynı kalitede hizmet vereceğini taahhüt eder. Bu şekilde marka değeri korunur ve tüm şubeler kurumsallık çerçevesinde satışlarını gerçekleştirir.

Daha detaylı bilgi ve sözleşme örneğimiz için Bayilik Başvuru Formu doldurup sözleşme örneği isteğinizi belirtmeniz gerekir.

GD Star Rating
loading...
Çiğ köfte bayilik şartları nedir? Bayilik şartlarınızı nasıl öğrenebiliriz? Çiğköfte bayilik şartlarınızda zorunluluk var mı?, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Daha fazla SIK SORULAN SORULAR
Ücretsiz bayilik veren çiğ köfte firmasıyız diyorsunuz. Neden ücretsiz bayilik veriyorsunuz?

Ücretsiz bayilik veren çiğ köftecisiniz. Neden bayiliği ücretsiz veriyorsunuz. Neden para almıyorsunuz? Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu... Çiğ Köfte Siparişi...

Kapat