SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - HATAY İSKENDERUN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI - İSTANBUL ÇEKMEKÖY - AKSARAY - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY - İSTANBUL TUZLA - AMASYA - TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Web sayfanızı ınceledım, cok guzel urunlerınız var. Kullandıgınız poset kagıt mendıl vs cok guzel gorunuyor. Ben sızden bayılık alıp da kendi adımla işletmek ıstıyorum. Yani çiğköfte bayiliğini sizden alıp kendi adıma örneğin ahmet usta mehmet usta yapabılırmıyım, çiğköfteci … usta vs gibi olabılırmıyım? Köfteyi malzemeleri sizden alıcam, sizin malzemelerınızı kullanıcam nıhayetınde, sizin urununuzu satıcam, sız […]

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

 

CEVAP

Fason üretim yapmıyoruz. Üretimlerimiz standart lezzette, standart boyutlarda, standart ambalajlama sistemiyle ve standart logolarla gerçekleştirilmektedir. Tüm Türkiye genelinde satışı yapılan çiğ köftemizin dükkanlarda son tüketiciye servis edilme şekli de aynıdır. Aynı poşet ve baskılı dürüm kağıdı, ıslak mendili tüm şubelerimizde aynıdır.

Bayimiz olduğunda bu standart ürünleri kullarak kurumsal bir yapıya adım atarsınız. Aynı kaliteyi ve aynı servis şeklini yapma taahhüdünde bulunursunuz. Müşteri aynı lezzeti ve kaliteyi sizden alırken, başka bir ildeki şubeden de aynı hizmeti almalıdır. Kurumsallığın gereği budur.

Bunun dışında fason üretim gerçekleştirmiyoruz. Alternatif bir üretim şeklinin size faydası da olmayacaktır. Böyle bir düşünceniz varsa kendiniz yatırım yapmak ve yasal izinleri kendiniz almanız gerekecektir. Tüm baskılı ürünleri kendiniz bastırmalı, tüm sevkiyatı kendiniz gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bu da operasyon maliyetinizi arttıracak ve kar marjınızı düşürecektir.

GD Star Rating
loading...