SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : KIRKLARELİ VİZE - OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - HATAY İSKENDERUN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI - İSTANBUL ÇEKMEKÖY - AKSARAY - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY - İSTANBUL TUZLA - AMASYA - TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Sızden bölge bayiliği alsam ama çiğköfte yi de sizden alsam, poşetleri, dürüm kağıtlarını kendi adıma basabilir misiniz?  Ürün sizin ama marka benim markam olabilir mi? Ayda bir kaç ton satabilirim.  Çok çevrem var, sadece kendi adıma yaptırmak istiyorum. Çiğ köfteyi kendı markam ve adıma yapabilirseniz cok satacağıma emin olabilirsiniz.

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

Başka markalara fason üretim yapmıyoruz. Mevcut sistemimizde görsellerimiz, poşetlerimiz, dürüm kağıtlarımız, ıslak mendillerimiz çiğköftemiss logolu.

Siz de kendi markanızı ön plana çıkartmak istiyorsanız öncelikle Türk Patent Enstitüsü’nden kendi markanızın tescilini yapmanız gerekir. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan yasal üretim izinlerini almanız ve markanıza ait tüm görselleri hazırlamanız, bastırmanız gerekir. Bu da operasyon maliyetlerinizi yükseltir, kar marjınız çok düşük seviyelere iner.

Sadece çiğköftemiss markalı ürünlerin tedariğinde bulunuyoruz.

GD Star Rating
a WordPress rating system
Çiğ köfte ambalajını çiğ köfte logosunu benim adıma basabilir misiniz?, 10.0 out of 10 based on 1 rating