SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : OSMANİYE MERKEZ - İSTANBUL SANCAKTEPE - AKSARAY MERKEZ - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA - İZMİR BUCA - ERZURUM PALANDÖKEN - HATAY İSKENDERUN - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI - İSTANBUL ÇEKMEKÖY - AKSARAY - ANTALYA MURATPAŞA - ESKİŞEHİR ÇİFTELER - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY - İSTANBUL TUZLA - AMASYA - TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

merhaba ben kapadokya ürgüpden yazıyorum..bayilik istiyorum ama ne nasıl bilmiyorum.lütfen yardımcı olurmusunuz..birde anlaşma yapıldıgı takdırde ne zaman ve kaçgün içinde gelip yerleştırme ve dekor yapılıyor..

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

CEVAP

Yeni kurulacak şubeler için Bayi Kurulum Paketleri ile dükkan içerisinde gerekli olan tüm demirbaşları (çiğ köfte dolabı, camlı banko, çalışma tezgahı, masa/sandalye, tabela, dış ve iç görseller) tedarik edebiliyoruz. Şube için onayınız verildikten sonra 1 GÜNDE ürünler gönderiliyor. Sevkiyat durumuna göre ürünler ertesi gün veya 2 gün sonra elinizde olur. Tabela ölçü alma ve montaj işlemleri için de 3-4 günlük süre bizim için yeterli olur. Yani maksimum 4 gün içerisinde dükkan içi ve dışı hazır hale geliyor. Bunun dışında dükkan içerisinde yapılacak tadilat ve boya, badana gibi işlemleri biz yapmıyoruz.

GD Star Rating
loading...
Anlaşma yapıldığı zaman kaç gün içerisinde yerleştirme ve dekor yapılıyor?, 7.5 out of 10 based on 4 ratings